Terasa

Stilius, estetika ir ilgaamžiškumas. Terasa iš degintos medienos ne tik atrodys stilingai, bet ir bus ypatingai atspari aplinkos poveikiui.
"

Šiltuoju metų laiku terasa tampa vieta, kurioje praleidžiame daugiau laiko nei namuose – čia geriame rytinę kavą, vakarojame su šeima, susitinkame jaukiems pakalbiams su draugais. Pagal unikalią japonų medienos deginimo technologiją „Yakisugi“ (kitaip – „Shou Sugi Ban“) apdorota mediena – puikus pasirinkimas ieškantiems natūralaus, draugiško aplinkai, bet tuo pačiu stilingo ir ilgaamžio sprendimo terasai.

Šimtus metų gyvuojanti tradicinė japonų medienos apdirbimo technologija buvo pradėta naudoti siekiant apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio. Deginimo metu medienos paviršiuje esančios poros susitraukia, todėl ji tampa tvirtesnė bei atsparesnė. Šiuo būdu apdirbta mediena yra mažiau laidi vandeniui, atspari ugniai, vabzdžiams, puviniams, yra mažiau linkusi įskilti ar įtrūkti. Tuo pačiu ji išsaugo savo savybes, natūralumą, raštą bei spalvą. Apdoroto šiuo metodu medžio spalva nesikeičia nuo saulės, drėgmės, vaikščiojimo, trinties bei kito aplinkos poveikio. Net ir po ilgo laiko degintos medienos paviršius išlieka lygus, prie jos mažiau limpa purvas, todėl terasą valyti bus visiškai paprasta. Stilinga, lengvai prižiūrima terasa iš degintos medienos puikiai dera tiek gamtos apsuptyje, tiek ir miesto aplinkoje.

Tam, kad išsaugoti grožį ir užtikrinti ilgaamžiškumą, tereikia reguliariai terasą sutepti natūraliais aliejais. Specialistai teigia, kad tinkamai prižiūrimas degintas medis gali tarnauti net iki 100 metų!

Siekiate sukurti stilingai atrodančią terasą, tačiau kartu norite užtikrinti natūralumą, tvarumą ir ilgamžiškumą? „Yakiwood“ deginta mediena – būtent tai, ko Jums reikia. Profesionalūs mūsų specialistai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei lūkesčius, padės surasti Jums tinkamiausią sprendimą terasai, kurioje gera būti.

Darbo procesas

Apdorojant medieną pagal technologiją „Yakisugi“, pirmiausia apdeginama išorinė medinių lentų dalis – taip medžiui suteikiamas išskirtinai sodrus atspalvis ir išryškinama savita jo tekstūra. Sekantis žingsnis – šukavimas specialiais šepečiais, siekiant išgauti išskirtinį medienos raštą. Nuvalius nešvarumus ir smulkias sudegusias daleles, mediena padengiama specialiais natūraliais aliejais, savo sudėtyje neturinčiais jokių kenksmingų medžiagų. Šis medienos apdorojimo būdas ne tik padeda išgauti išskirtinį estetinį vaizdą, bet ir užtikrina efektyvią apsaugą nuo išorinių veiksnių (vandens, ugnies, vabzdžių, puvimo) poveikio.

Susidomėjote? Patyrę kompanijos „Yakiwood“ specialistai, puikiai įvaldę unikalią japonų medienos deginimo technologiją, pasiruošę išsklausyti Jūsų lūkesčius ir padėti juos įgyvendinti.

Susidomėjai deginta mediena? Padėsime surasti geriausiai tinkantį sprendimą.