Fasadai

Natūralumas, estetika ir patvarumas. Fasadas iš degintos medienos ne tik atsparus aplinkos poveikiui, bet ir suteikia pastatui ypatingai estetišką, natūralią išvaizdą.
"

Pasak vedančiųjų architektų ir statybos specialistų, vis labiau įsivyraujant natūralumo tendencijoms, sparčiai keičiasi būstus statančių žmonių poreikiai. Mūsų dienomis žmonės ieško racionaliausių bei tvariausių sprendimų, galinčių prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Pastatams vis dažniau pasirenkamos tvaresnės medžiagos. Viena iš jų – mediena, kurios apdirbimui naudojamos įvairios technologijos. Unikali japonų medienos deginimo technologija „Yakisugi“ (kitaip – „Shou Sugi Ban“) išsiskiria savo patvarumu bei atsparumu aplinkos poveikiui. Ugnimi apdorota mediena užtikrina ne tik ilgaamžiškumą, dėl kurio ji ypač tinka namo eksterjero elementams, bet ir padeda sukurti natūralią ir tuo pačiu originalią gyvenamojo namo ar kitos paskirties pastato išvaizdą. Deginta mediena fasadui – puikus pasirinkimas, ieškantiems tvarių ir netradicinių sprendimų.

Jau šimtmečius gyvuojanti tradicinė japonų medienos apdirbimo technologija buvo pradėta naudoti siekiant apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio. Deginimo metu medienos paviršiuje esančios poros susitraukia, todėl ji tampa tvirtesnė bei atsparesnė. Šiuo būdu apdirbta mediena yra mažiau laidi vandeniui, atspari ugniai, vabzdžiams, puviniams, yra mažiau likusi įskilti ar įtrūkti. Tuo pačiu ji išsaugo savo savybes, natūralumą, raštą bei spalvą. Originalus, lengvai prižiūrimas degintos medienos fasadas puikiai dera ne tik gamtos apsuptyje, bet ir miesto aplinkoje.

Siekiate sukurti natūralią ir stilingą pastato išvaizdą, o tuo pačiu užtikrinti tvarumą ir ilgamžiškumą? „Yakiwood“ deginta mediena – būtent tai, ko Jums reikia. Profesionalūs mūsų specialistai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei lūkesčius, padės išsirinkti tinkamiausią medienos tipą bei spalvą.

Darbo procesas

Apdorojant medieną pagal technologiją „Yakisugi“, pirmiausia apdeginama išorinė medinių lentų dalis – taip medžiui suteikiamas išskirtinai sodrus atspalvis ir išryškinama savita jo tekstūra. Sekantis žingsnis – šukavimas specialiais šepečiais, siekiant išgauti išskirtinį medienos raštą. Nuvalius nešvarumus ir smulkias sudegusias daleles, mediena padengiama specialiais natūraliais aliejais, savo sudėtyje neturinčiais jokių kenksmingų medžiagų. Šis medienos apdorojimo būdas ne tik padeda išgauti išskirtinį estetinį vaizdą, bet ir užtikrina efektyvią apsaugą nuo išorinių veiksnių (vandens, ugnies, vabzdžių, puvimo) poveikio.

Susidomėjote? Patyrę kompanijos „Yakiwood“ specialistai, puikiai įvaldę unikalią japonų medienos deginimo technologiją, pasiruošę išsklausyti Jūsų lūkesčius ir padėti juos įgyvendinti.

Susidomėjai deginta mediena? Padėsime surasti geriausiai tinkantį sprendimą.