Interjeras

Išskirtiniams ir sveikatai draugiškiems sprendimams. Deginta mediena užtikrins ne tik išskirtinį estetinį interjero vaizdą, bet ir tvarumą, draugiškumą aplinkai ir Jūsų sveikatai
"

Populiariausi mūsų produktai

Sužinok apie mūsų siūlomus gaminius.

Gamybai naudojame patvariausius medžius – eglę, pušį ir maumedį. Apdorojant medieną pagal technologiją „Yakisugi“, pirmiausia aukštoje temperatūroje apdeginama išorinė medinių lentų dalis – taip medžiui suteikiamas išskirtinai sodrus atspalvis ir išryškinama savita jo tekstūra. Siekiant išgauti išskirtinį medienos raštą, medienos šukuojama, vėliau nuvalomi nešvarumai ir smulkios sudegusios dalelės. Paskui mediena nuplaunama ir padengiama specialiais natūraliais aliejais, savo sudėtyje neturinčiais jokių kenksmingų medžiagų. Šis medienos apdorojimo būdas ne tik padeda išgauti išskirtinį estetinį vaizdą, sukurti jaukią namų aplinką, bet ir užtikrinti tvarumą ir draugiškumą mūsų sveikatai.

Susidomėjote? Patyrę kompanijos „Yakiwood“ specialistai, puikiai įvaldę unikalią japonų medienos deginimo technologiją ir sukaupę naudingų žinių apie jos pritaikymą, laukia Jūsų pasiruošę padėti įgyvendinti Jūsų svajones ir padėti sukurti aplinką, kurioje gera būti.

Jau šimtmečius gyvuojanti tradicinė japonų medienos apdirbimo technologija buvo pradėta naudoti siekiant apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio. Deginimo metu medienos paviršiuje esančios poros susitraukia, todėl ji tampa tvirtesnė bei atsparesnė. Šiuo būdu apdirbta mediena yra mažiau laidi vandeniui, atspari ugniai, vabzdžiams, puviniams, yra mažiau likusi įskilti ar įtrūkti. Tuo pačiu ji išsaugo savo savybes, natūralumą, raštą bei spalvą. Originalus, lengvai prižiūrimas degintos medienos fasadas puikiai dera ne tik gamtos apsuptyje, bet ir miesto aplinkoje.

Siekiate sukurti natūralią ir stilingą pastato išvaizdą, o tuo pačiu užtikrinti tvarumą ir ilgamžiškumą? „Yakiwood“ deginta mediena – būtent tai, ko Jums reikia. Profesionalūs mūsų specialistai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei lūkesčius, padės išsirinkti tinkamiausią medienos tipą bei spalvą.

Susidomėjai deginta mediena? Padėsime surasti geriausiai tinkantį sprendimą.