Gamyba

Ilgus metus tobulinta ir vis didesnio pripažinimo daugelyje pasaulio šalių sulaukianti unikali japonų medienos deginimo technologija „Yakisugi“ (kitaip – „Shou Sugi Ban“) – natūraliausias medienos paruošimo būdas, suteikiantis nepriekaištingą estetinę išvaizdą ir užtikrinantis efektyvią apsaugą nuo aplinkos poveikio. Siekdami užtikrinti savo gaminių ilgaamžiškumą, gamybai naudojame patvariausius medžius – eglę, pušį ir maumedį.
"

Siekiate sukurti natūralią ir stilingą pastato išvaizdą, o tuo pačiu užtikrinti tvarumą ir ilgamžiškumą? „Yakiwood“ deginta mediena – būtent tai, ko Jums reikia.

 

Kaip viskas vyksta

  1. Išorinė medinių lentų dalis preciziškai apdeginama aukštoje temperatūroje – taip medžiui suteikiamas išskirtinai sodrus atspalvis ir išryškinama jo savita tekstūra. Jeigu ruošiamos lentos tvorai, jos apdeginamos iš abiejų pusių.
  2. Siekiant išgauti išskirtinį medienos raštą, lentos šukuojamos specialiais šepečiais.
  3. Nuvalomi nešvarumai, sudegusios daleles.
  4. Mediena padengiama specialiais natūraliais aliejais.

Technologijos ištakos

Jau šimtmečius gyvuojanti tradicinė japonų medienos apdirbimo technologija „Yakisugi“ (kitaip – „Shou Sugi Ban“) buvo pradėta naudoti siekiant apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio. Deginimo metu medienos paviršiuje esančios poros susitraukia, todėl ji tampa tvirtesnė bei atsparesnė. Šiuo būdu apdirbta mediena yra beveik nelaidi vandeniui, atspari ugniai, vabzdžiams, puviniams, yra mažiau linkusi įskilti ar įtrūkti. Tuo pačiu ji išsaugo savo savybes, natūralumą, raštą bei spalvą.