Deginta mediena terasai: atspari visom oro sąlygoms ir vabzdžiams

Stilius, estetika ir ilgaamžiškumas. Terasa iš degintos medienos ne tik atrodys stilingai, bet ir bus ypatingai atspari aplinkos poveikiui.
"

Mūsų produktai

Lentų išmatavimai yra:

Storis: 28 mm.
Plotis: 120 mm.
Ilgiai: 3000, 3300, 3600, 3900
4200, 4500, 4800, 5100, 5400
5700, 6000 mm.

Stačiakampis

Nepraleisk progos išsirinkti išskirtinio dizaino degintas medienos lentas tavo namams!

Užpildyk užklausos formą dabar ir gauk asmeninį kainos pasiūlymą, skirtą būtent tau. Pasirūpink, kad erdvė spindėtų unikalumu ir šiluma. Tegul kiekviena lenta pasakoja savo istoriją – pildyk užklausą jau dabar!

Kur naudosi degintą medieną?

Kokia rūšis?

Kokia mediena?

Kokia mediena?

Kai rengiatės įsigyti degintas medienos terasos lentas, svarbu atsižvelgti į kokybės aspektą. Jūs norėsite, kad šios lentos būtų tvirtos, atsparios aplinkos veiksniams ir išlaikytų savo estetinį išvaizdą ilgą laiką. Taip pat verta nepamiršti, kad degintas medienos stilius turi atitikti jūsų bendrą terasos dizainą.

Be to, vadove rasite naudingų patarimų, kaip tvarkyti ir prižiūrėti degintas medienos terasos lentas. Nuolatinis priežiūros darbas padės jums išlaikyti lentų grožį ir ilgą laiką mėgautis jų nauda.

Prisiminkite, kad degintos medienos terasa gali būti puiki investicija, jei žinote, kaip tinkamai pasirinkti, tvarkyti ir prižiūrėti jas. Su šiuo praktiniu vadovu ir patarimais jums tai bus galima padaryti. 

Įvadas į degintas medienos terasos lentas

Degintos medienos terasos lentos gali suteikti jūsų kiemui ar sodui natūralų ir stilingą pilnumą. Jos suteikia autentišką ir įsimintiną išvaizdą, todėl nenuostabu, kad šios lentos vis populiaresnės. Tačiau jei esate naujokas šioje srityje, norėsite sužinoti, kaip pasirinkti ir tvarkyti degintas medienos terasos lenteles. Šis praktinis vadovas ir patarimai padės jums tai sėkmingai atlikti.

Kuomet ieškote degintų medienos terasos lentų, svarbu atsižvelgti į kokybę. Norėsite, kad šios lentos būtų tvirtos, atsparios aplinkos veiksniams ir išlaikytų savo estetinį išvaizdą ilgą laiką. Taip pat verta atminti, kad džiovinamo medžio stilius turėtų derėti prie jūsų terasos bendrojo dizaino.

Be to, gidas apima naudingus patarimus, kaip valdyti ir palaikyti degintas medienos terasos lentas. Nuolatinis priežiūra padės išlaikyti laikui atsparų grožį ir ilgą laiką mėgautis jų privalumais.

Atminkite, kad degintos medienos terasos lentos gali būti puiki investicija, jei žinote, kaip tinkamai jas pasirinkti, tvarkyti ir palaikyti. Šiuo praktiniu vadovu ir patarimais jūs to galėsite pasiekti.

Degintos medienos terasos lentų nauda

Degintos medienos terasos lentos turi daug privalumų, kurie gali padėti jums sukurti išskirtinę terasą. Štai keletas pagrindinių pranašumų, kuriuos siūlo šios lentos:
 

 1. Estetika
  Degintos medienos terasos lentos turi unikalų ir natūralų išvaizdą, kuri suteikia terasai elegantiškumo ir šilumos. Jos sugeba pritraukti dėmesį ir suteikia jums galimybę išsiskirti iš kitų terasų savo skirtingu dizainu.

   

 2. Ilgaamžiškumas
  Degintos medienos terasos lentos yra tvirtos ir atsparios aplinkos veiksniams, tokie kaip drėgmė, šiluma ir šaltis. Tai reiškia, kad jos išliks gražios ir funkcionalesnės ilgą laiką, net ir nepalankiomis sąlygomis.

   

 3. Ekologiškumas
  Degintos medienos terasos lentos gaminamos iš natūralių ir ekologiškų medžiagų. Tai reiškia, kad jos yra draugiškos aplinkai ir neturi neigiamo poveikio jūsų sveikatai.

   

 4. Mažas priežiūros lygis
  Degintos medienos terasos lentos nereikalauja didelės priežiūros. Jums tereikės reguliariai valyti jas nuo dulkių ir neleisti susidaryti dėmėms arjį nuo augalų.

Pasirinkti tinkamą dydį ir storį terasos lentoms

Kai renkatės degintas medines terasos lentas, svarbu atkreipti dėmesį į jų dydį ir storį. Šie veiksniai gali turėti įtakos ne tik estetinei medžiagos išvaizdai, bet ir jos patvarumui bei tinkamumui naudoti terasoje. Pirmas žingsnis – nustatyti, koks dydis ir storis jums geriausiai tinka.

 

 1. Dydžio pasirinkimas. Pirmiausia turėtumėte apgalvoti, kokio dydžio terasos lenteles norite įrengti. Tai priklauso nuo jūsų terasos pločio ir jūsų asmeninių pageidavimų. Mažesnės lenteles gali būti lengviau įrengti ir tvirtinti, tačiau didesnės lenteles gali suteikti jūsų terasai išskirtinumo ir prabangos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad lenteles būtų pakankamai didelės, kad jas būtų patogu naudoti, bet ne per didelės, kad jos nepralenktų terasos estetikos.
 1. Storio pasirinkimas. Kita svarbi savybė yra terasos lentų storis. Storis gali turėti įtakos lentų stiprumui ir atsparumui, todėl svarbu pasirinkti tinkamą variantą. Plonas lentas gali būti lengviau tvirtinti ir yra plačiai naudojamos modernioje dizaino srityje, bet storos lentos gali būti patvariau ir atspariau įvairiems atmosferos veiksniams. Svarbu atsižvelgti į jūsų terasos paskirtį, klimato sąlygas ir asmens pageidavimus. Lietuvoje populiariausios 3cm storio lentos.
 1. Derinimas su bendra terasos dizaino koncepcija. Nepamirškite atsižvelgti į bendrą terasos dizaino koncepciją ir stilių, kai renkatės degintas medines lenteles. Jūs norite, kad lentos harmoningai dera su kitais terasos elementais ir suteikia jūsų terasai išskirtinumo. Jei jūsų terasa turi modernų dizainą, plonesnės lentos gali būti geresnis pasirinkimas, o jei jūsų terasa turi klasikinį stilių, storos lentos gali atrodyti labiau tinkamos. Svarbiausia yra, kad lentos tinka jūsų asmeniniam skoniui ir sukuria jums patinkantį atmosferą.

Susidomėjai deginta mediena? Padėsime surasti geriausiai tinkantį sprendimą.