Deginta mediena tiesiai iš gamintojo

Gauk gaminius, pagamintus naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir meistriškumą.

Kur naudosi degintą medieną?

Kokia rūšis?

Kokia mediena?

Kokia mediena?

Atrask tobulas linijas

Mediena yra unikali ir vizualiai įspūdingai estetiška, todėl yra populiarus fasadų, terasų, baldų ir kitų daiktų dekoratyvinės apdailos pasirinkimas.

Greitas pristatymas

Pirkdamas tiesiai iš mūsų, gali tikėtis greito ir patikimo pristatymo, kad galėtum kuo greičiau mėgautis naujais degintos medienos gaminiais.

Būk draugiškas aplinkai

Medžiai sugeria anglies dioksidą iš atmosferos ir kaupia jį kaip anglį savo medienoje. Kai mediena suanglėja, ši anglis sulaikoma medienoje ir neleidžia jai patekti į atmosferą.

Žiūrėk vaizdo įrašą dabar ir sužinok daugiau apie tradicines japonų technologijas, kurias naudojame gamindami savo gaminius, taip pat apie degintos medienos naudojimo lauko erdvėje naudą. Nepraleisk progos pamatyti mūsų gaminius iš arti. Spausk mygtuką, kad peržiūrėtum vaizdo įrašą dabar!

Kokios yra spalvos?

Spalvą bei tekstūrą galime priderinti prie asmeninių poreikių bei unikalios interjero ar eksterjero vizijos.

Atsiliepimai

(5/5)

{

Likome labai sužavėti šios įmonės fasado dailylentėmis. Jie labai gerai išmanė gaminį ir padėjo išsirinkti tinkamą variantą mūsų namams. Užsakymas atliktas greitai ir kokybiškai, o galutinis rezultatas – gražus.

5
Marius Bačiliūnas
{

Puiki patirtis dirbant su šia įmone. Prekės kokybiškos, aptarnavimas greitas, geras kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju.

5
Aušra Bingelienė
{

Komanda buvo labai profesionali ir pristatė aukštos kokybės produktus, kurie viršijo mano lūkesčius. Labai rekomenduoju.

5
Robertas Chetagurovas

Nepamirštami privalumai perkant degintą medieną iš patikimo gamintojo

Z

Konkurencingos kainos

Atsisakydami tarpininko, galime pasiūlyti konkurencingas aukštos kokybės produktų kainas.

Garantija ir pinigų grąžinimas

Gauk savo gaminiams garantijas ir reikiamą pagalbą iškilus problemoms.

Aukštos kokybės gaminiai

Gauk gaminius, pagamintus naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir meistriškumą.

Patirkit natūralų degintos medienos grožį savo namuose ar versle. Mūsų aukštos kokybės, degintos medienos gaminiai yra pagaminti iš geriausių medžiagų ir tikrai suteiks unikalumo bet kuriai erdvei. Nuo fasado, terasų, stogų iki vidaus dekoro ir akcentų  turime kažką kiekvienam stiliui ir biudžetui. Nepraleisk ribotų pasiūlymų, įsigykit degintą medieną šiandien ir pakelkite savo namus ar verslą į naują stiliaus ir elegancijos lygį.

Kur naudosi degintą medieną?

Kokia rūšis?

Kokia mediena?

Kokia mediena?