Tvora

Kokybė, stilius ir ilgaamžiškumas. Deginta mediena tvorai – puikus pasirinkimas, siekiantiems patrauklaus, kokybiško ir ilgaamžio sprendimo.
"

Tvora ne tik padeda susikurti saugesnę ir privatesnę aplinką. Tai ir labai svarbus akcentas, kurį pirmiausia pastebi praeiviai ar atvykę svečiai. Unikalios japonų medienos deginimo technologijos „Yakisugi“ (kitaip – „Shou Sugi Ban“) pagalba apdirbta mediena – puikus pasirinkimas ieškantiems išskirtinio, tačiau darniai įsiliejančio į aplinką ir ilgaamžio sprendimo tvorai.

Šimtmečius gyvuojanti tradicinė japonų medienos apdirbimo technologija buvo pradėta naudoti siekiant apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio. Deginimo metu medienos paviršiuje esančios poros susitraukia, todėl ji tampa tvirtesnė bei atsparesnė. Šiuo būdu apdirbta mediena yra atspari drėgmei, UV spinduliams ir kitiems aplinkos veiksniams, nepasiduoda puvimo procesams, ji taip pat labai tvirta, linkusi mažiau skilinėti. Tuo pačiu degintas medis išsaugo savo savybes, natūralumą, raštą bei spalvą. Stilinga, lengvai prižiūrima tvora iš degintos medienos puikiai dera tiek gamtos apsuptyje, tiek modernioje miesto aplinkoje. Tam, kad tvora iš degintos medienos neprarastų savo grožio ir tarnautų ilgai, tereikia ją reguliariai padengti natūraliais aliejais. Specialistai teigia, kad tinkamai prižiūrimas degintas medis gali tarnauti net iki 100 metų!

Svajojate apie patrauklią, susiliejančią su aplinką tvorą, tačiau kartu ieškote tvaraus ir ilgamžio sprendimo? „Yakiwood“ deginta mediena – būtent tai, ko Jums reikia. Profesionalūs mūsų specialistai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei lūkesčius, padės surasti Jums tinkamiausią sprendimą tvorai, kuri nepaliks abejingų.

Jau šimtmečius gyvuojanti tradicinė japonų medienos apdirbimo technologija buvo pradėta naudoti siekiant apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio. Deginimo metu medienos paviršiuje esančios poros susitraukia, todėl ji tampa tvirtesnė bei atsparesnė. Šiuo būdu apdirbta mediena yra mažiau laidi vandeniui, atspari ugniai, vabzdžiams, puviniams, yra mažiau likusi įskilti ar įtrūkti. Tuo pačiu ji išsaugo savo savybes, natūralumą, raštą bei spalvą. Originalus, lengvai prižiūrimas degintos medienos fasadas puikiai dera ne tik gamtos apsuptyje, bet ir miesto aplinkoje.

Siekiate sukurti natūralią ir stilingą pastato išvaizdą, o tuo pačiu užtikrinti tvarumą ir ilgamžiškumą? „Yakiwood“ deginta mediena – būtent tai, ko Jums reikia. Profesionalūs mūsų specialistai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei lūkesčius, padės išsirinkti tinkamiausią medienos tipą bei spalvą.

Darbo procesas

Apdorojant medieną pagal technologiją „Yakisugi“, pirmiausia apdeginama išorinė medinių lentų dalis – taip medžiui suteikiamas išskirtinai sodrus atspalvis ir išryškinama savita jo tekstūra. Sekantis žingsnis – šukavimas specialiais šepečiais, siekiant išgauti išskirtinį medienos raštą. Nuvalius nešvarumus ir smulkias sudegusias daleles, mediena padengiama specialiais natūraliais aliejais, savo sudėtyje neturinčiais jokių kenksmingų medžiagų. Šis medienos apdorojimo būdas ne tik padeda išgauti išskirtinį estetinį vaizdą, bet ir užtikrina efektyvią apsaugą nuo išorinių veiksnių (vandens, ugnies, vabzdžių, puvimo) poveikio.

Susidomėjote? Patyrę kompanijos „Yakiwood“ specialistai, puikiai įvaldę unikalią japonų medienos deginimo technologiją, pasiruošę išsklausyti Jūsų lūkesčius ir padėti juos įgyvendinti.

Susidomėjai deginta mediena? Padėsime surasti geriausiai tinkantį sprendimą.