Kuo deginta mediena pranašesnė už natūralią

"

Unikalus medienos apdirbimo būdas iš Japonijos kiliusia technologija „Yakisugi“ arba „Shou sugi ban“ vis labiau populiarėja tiek daugelyje Europos šalių, tiek Lietuvoje. Specialistai įvairdina daug degintos medienos privalumų, lyginant ją su paprasta mediena. Kokie gi jie?

Specialistai vieningai sutaria, kad deginta mediena išsiskiria savo atsparumu aplinkos veiksniams ir unikalia estetine išvaizda.

Apdorojant medieną „Yakisugi“ technologija, ji apdeginama aukštoje temperatūroje, vėliau lentos šukuojamos, sausai nuvalomos ir padengiamos natūraliu aliejumi. Prieš šimtus metų ši tradicinė japonų medienos apdirbimo technologija pradėta buvo pradėta naudoti, siekiant apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio. Deginta mediena dėl struktūriškai pakitusio paviršiaus tampa mažiau laidi vandeniui vandeniui, atspari ugniai, UV spinduliams, puvimui, įtrūkimams, jos nepuola vabzdžiai ir graužikai. Deginta mediena tarnauja ilgiau – nepakitusia jos išvaizda galima džiaugtis ilgus dešimtmečius.

Deginta mediena – ekologiškas ir sveikatai nekenksmingas sprendimas. Mediena apdirbama natūraliu būdu, nenaudojant jokių cheminių medžiagų, todėl yra draugiška aplinkai ir sveikatai. Jokių cheminių medžiagų neturintis natūralus aliejus, kuriuo padengiama paruošta mediena, skirtingai nuo įprastai medienai naudojamų dažų ir lakų, užtikrina sveikatai draugiškesnę aplinką, sumažina alerginių reakcijų, kvėpavimo takų susirgimų tikimybę. Unikali technologija efektyviai apsaugo medieną ir nuo pelėsio.

Deginta mediena užtikrina ir išskirtinę estetinę išvaizdą, tai – puikus pasirinkimas ieškantiems nestandartinių sprendimų ir natūralumo. Dėl specifinio apdirbimo proceso deginta mediena išsiskiria sodriomis žemės spalvomis – galima rinktis iš anglies juodumo, pilkų, žalsvų, rausvų, rudų atspalvių. Kiekvienas medienos deginimas yra individualus procesas, jo metu spalva ir jos intensyvumas sukuriamas pagal Jūsų norus ir viziją, todėl kaskart užtikrinamas unikalus vaizdas. Šis metodas puikiai tiks ir neabejingiems natūraliai medžio tekstūrai – apdorojant medieną ugnimi, išryškinama savitas jos raštas, todėl kiekviena degintos medienos lenta yra išskirtinė.

Ieškote išskirtinių ir ilgaamžių sprendimų būsto interjerui ar eksterjerui? Vizualiai patraukli ir atspari atmosferos poveikiui deginta mediena – būtent tai, ko Jums reikia. „Yakiwood“ medžio deginimo technikos profesionalai išklausys Jūsų poreikių ir padės Jums surasti tinkamiausią, išskirtinumą ir tvarumą užtikrinsiantį, sprendimą.

Susidomėjai deginta mediena? Padėsime surasti geriausiai tinkantį sprendimą.